Stolarka okienna

Okna są dzisiaj jednym z najważniejszych elementów domu, lub mieszkania. Mają nie tylko chronić wnętrze przed warunkami atmosferycznymi, dawać poczucie bezpieczeństwa, ale także być częścią aranżacji.

Najważniejsze typy okien jakie można spotkać na rynku to okna plastikowe, drewniane i aluminiowe. Nie wiesz które są najlepsze dla Ciebie? Przyjdź do naszego salonu, z chęcią pomożemy Ci wybrać, przygotujemy też za darmo ofertę.

Okna, które mamy przygotowane dla Państwa, to okna z najwyższej jakości materiałów. Okna nowoczesne i ciepłe, przeznaczone do wszystkich typów budynków. Wyselekcjonowani, najlepsi polscy producenci stolarki okiennej, przygotowali dla Państwa produkty innowacyjne i wyjątkowe. Okna z chowanymi zawiasami, okna tarasowe HS lub Smart Slide, okna z niskim progiem czy z potrójnymi uszczelkami.

Współczesne okna PCV, drewniane czy aluminiowe, spełniają surowe wymogi budowlane, stąd muszą być niezwykle ciepłe, współczynnik przenikania ciepła dla szyby wynosi Uw=0.5 W/m2K. Odpowiednio zaprojektowana 6-cio lub 7-mio komorowa rama okna, w połączeniu z takim pakietem trzyszybowym, daje nam okno pasywne, które z powodzeniem może być stosowane u najbardziej wymagających klientów.

Szeroki wachlarz kolorów jaki można dobrać do nowych okien, czynią z okien ważny składnik aranżacji każdego domu. Odpowiednio dobrany kolor zewnętrzny okien PCV, który będzie współgrał z tonacją kolorystyczną drzwi wejściowych i bramy garażowej, nada naszemu budynkowi niepowtarzalnego charakteru. Z kolei kolor okien wewnątrz, może wspaniale komponować się z dodatkami mieszkania.

Wszystkie typy okien PCV, drewnianych czy aluminiowych, spełniają wysokie standardy bezpieczeństwa. Okno musi stanowić skuteczną barierę przed niepożądanymi gośćmi ale i hałasem, stąd pakiety szyb bezpiecznych i dźwiękoizolacyjnych, to dziś coraz bardziej powszechna sprawa. Okno PCV można też dodatkowo uzbroić w specjalne systemy antywłamaniowe, dzięki temu nasze okna mogą stanowić barierę nie do przejścia.

Zapewniamy darmową wycenę i pomiar okien. Oferujemy profesjonalny montaż z dowozem na miejsce. Cała obsługa jest po naszej stronie.

Przyjdź do naszego salonu, zobacz nasze okna.

okna aluminiowe kielce