Drzwi wewnętrzne do kupienia w Kielcach

O tym, na jakie drzwi wewnętrzne zdecydują się Państwo w swoim domu czy mieszkaniu, warto pomyśleć już na etapie projektowym. Drzwi mają bowiem służyć nie tylko oddzielaniu pomieszczeń, umożliwianiu zachowania prywatności czy wydzieleniu dodatkowej przestrzeni np. w przypadku garderoby lub łazienki znajdującej się w sypialni, ale także dekoracyjnym. Warto więc w momencie podejmowania pierwszych decyzji aranżacyjnych zastanowić się, na jaki styl chcą Państwo postawić – do innych pomieszczeń polecimy wewnętrzne drzwi drewniane, a do innych metalowe lub szklane.

Zachęcamy do skonsultowania się z naszymi specjalistami telefonicznie lub osobiście, w siedzibie naszej firmie w Kielcach. Nasi fachowcy doradzą Państwu wybór praktycznych, funkcjonalnych i estetycznych drzwi pokojowych oraz zewnętrznych, a także solidnych bram wjazdowych czy okien. Bez względu na rodzaj drzwi wewnętrznych, dbamy o to, aby produkty znajdujące się w naszej ofercie były łatwe w czyszczeniu i odporne na działanie czynników zewnętrznych. Zależy nam na tym, aby łatwo chodziły, nie zacinały się i nie ulegały deformacjom, a także, żeby były bezpieczne i przyjemne w użytkowaniu.

Drzwi pokojowe od znanych producentów

Posiadamy bogaty wybór drzwi od najlepszych producentów, takich jak Porta, DRE, Erkado, Vivento czy Voster – zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wykończeniach. Taka alternatywa pozwala sprostać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. Choć często nie docenia się tego, jak bardzo styl i kolor drzwi do wnętrz mogą nadawać odpowiedni charakter naszym pomieszczeniom, tak zapewniamy, że w przypadku naszego asortymentu nawet standardowe modele są zachwycające! Ich bogata i modna kolorystyka sprawiają, że zyskają Państwo elegancki produkt do każdej przestrzeni.

 

drzwi wewnętrzne kielce
drzwi wewnętrzne kielce

Produktem, który zasługuje na wyróżnienie jest futryna nakładkowa. To specjalna ościeżnica, którą można zamontować na starych stalowych futrynach, bez rujnacji ściany, wyrywania, bez bałaganu, kurzu i pyłu. Będą Państwo mieli nowe drzwi, bez przeprowadzania remontu! Każde z oferowanych przez nas drzwi są solidne, wytrzymałe i odporne na uszkodzenia, a do tego kupią je Państwo w naprawdę konkurencyjnych cenach!

Montaż drzwi wewnętrznych

Wybrane drzwi będą wspaniale komponować się z przestrzenią mieszkalną, jeśli będą bardzo dobrze założone. Dlatego oferujemy doradztwo i montaż drzwi wewnętrznych wszystkich typów. Posiadamy najlepsze ekipy montażowe z wieloletnim doświadczeniem, które są sprawdzone i wyselekcjonowane spośród wielu ekip na kieleckim rynku. Nasi specjaliści nie tylko zamontują nowe drzwi bezpośrednio w Państwa lokalach, ale również – jeśli wyrażą Państwo taką chęć – zabiorą stare. W dodatku obowiązkowo posprzątają swoje miejsce pracy i zabiorą odpady powstałe wskutek czynności montażowych.