Okna plastikowe w Kielcach

Zapraszamy do zakupów okien plastikowych w Kielcach, pochodzących od sprawdzonych, polskich producentów. Cechują się bardzo dobrymi właściwościami izolacyjnymi i rewelacyjnym stosunkiem ceny do korzyści. Współczesne okna PCV zapewniają bezpieczeństwo, funkcjonalność i dobry wygląd. Technologia użyta w oknach PCV zapewnia stabilność i zatrzymanie ciepła wewnątrz pomieszczenia, a specjalnie opracowana konstrukcja zapewnia wieloletnią trwałość. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno standardowe modele, jak i nietypowe wymiary okien aluminiowych, plastikowych czy drewnianych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i przedstawienia nam swoich oczekiwań.

Zalety ciepłych okien PCV

Nie bez powodu energooszczędne okna PCV należą do jednych z najpopularniejszych na rynku. Równie chętnie sięgają po nie zarówno prywatni inwestorzy, jak i profesjonaliści. Ich zalety wykorzystuje się w mieszkaniach, lokalach usługowych i obiektach użyteczności publicznej. Co przemawia na korzyść plastikowych okien PCV? Przede wszystkim doskonała jakość w niskiej cenie, która wyróżnia się przede wszystkim energooszczędnością, doskonałą trwałością i wysoką stabilnością. Ponadto decydując się na plastikowe okna, możliwe jest uzyskanie smukłych, eleganckich ram w wielu kolorach, dzięki czemu dopasują Państwo stolarkę do wymarzonej aranżacji wnętrz.

Jakie jeszcze zalety posiadają dobre okna PCV?

  • cechują się minimalnymi wymaganiami konserwacyjnymi;
  • są wygodne i proste w obsłudze;
  • charakteryzują się wysoką odpornością na negatywne działanie czynników atmosferycznych, grzybów i pleśni, owadów;
  • są bardzo szczelne;
  • odporne na ogień, zniszczenia, zarysowania itp.

Standardowe okna PCV w kolorze białym nie ulegają odbarwieniom, dzięki czemu mogą Państwo cieszyć się bielą ram przez wiele lat! Ponadto każdy z oferowanym przez nas produktów jest ekologiczny, okna PCV poddawane są bowiem w 100% recyklingowi. Nie muszą Państwo obawiać się także cechy, która dotychczas owiana byłą złą sławą – plastikowe okna kojarzyły się do niedawna ze zbyt silną szczelnością, która prowadziła nawet do powstawania grzybów i pleśni. Rozwiewamy wszelkie wątpliwości – nasze okna PCV posiadają specjalne nawiewniki, dzięki którym możliwy jest stały dopływ tlenu, a co za tym idzie zachowanie poprawnej cyrkulacji powietrza.